سیروزکبدی

 

سیروز کبدی

سیروز کبدی وقتی پیش می‌آید که کبد به آهستگی عمل می‌کند. زیرا رگ‌های خونی که به سمت کبد می‌آیند و رگ‌هایی که از کبد خارج می‌شوند کاهش یافته است. کبد چرب درمان نشده می‌تواند فرد را به سیروز کبدی مبتلا نماید.

1.درمان با زیره و زنیان

1 قاشق چای‌خوری دانه زیره را با 1 قاشق چای‌خوری دانه زنیان و کمی سنگ نمک با هم مخلوط نموده و آسیاب کنید. دو بار در روز به صورت بخور در آب جوش ریخته و بخارات آن را استنشاق نمایید یا به صورت دمنوش مصرف نمایید.

2. ترکیب شیرین بیان و عسل

1 قاشق چای‌خوری شیرین بیان آسیاب شده را با 2 قاشق چای‌خوری عسل مخلوط نموده و هر روز از آن استفاده نمایید.

3. سیر درمانی

سیر یک فوق مغذی است که علاوه بر تصفیه کردن خون آن را از مواد سمی می‌زداید. هر روز صبح به صورت ناشتا 1-2 عدد سیر را پوست کنده و به صورت خام میل نمایید. همچنین در هر وعده غذایی از سیر استفاده نمایید.

4. ترکیب آب لیمو و دانه پاپایا

1قاشق چای‌خوری دانه پاپایا را له کنید تا عصاره آن خارج شود. این عصاره را با 2 قاشق چای‌خوری آب لیمو مخلوط نمایید و 2 بار در روز، برای مدت یک ماه مصرف کنید .

5. زیره در آبدوغ

1 قاشق چای‌خوری پودر زیره را به 1 لیوان آبدوغ (دوغی که پس از گرفتن کره آن به دست می‌آید) اضافه نمایید. آن را به خوبی مخلوط نموده و میل کنید. این نوشیدنی را هر روز مصرف کنید.

6. نوشیدنی هویج اسفناج

یک عدد هویج و چند برگ اسفناج را به خوبی شستشو دهید. آن ها را در آبمیوه گیری بریزید و آبگیری کنید. این نوشیدنی را هر روز مصرف کنید.

7. دمنوش خار مریم

دانه های خار مریم را با کمک هاون بکوبید. آب داغ روی آن بریزید و بگذارید برای 30 دقیقه دم بکشد. هر روز از این نوشیدنی میل کنید.

سخن آخر

کلید درمان، ورزش و رژیم غذایی سالم است. در هر مرحله ای از بیماری کبدی می توانید از این درمان‌ها استفاده نمایید. البته در صورت تشخیص بیماری توسط پزشک شاید نیاز به مصرف دارو نیز داشته باشید.

مطالب بیشتروراهکارهای جدید..........

سیروزکبدی چیست|درمان سیروزکبدی باطب سنتی|سایت رسمی حکیم ماجدی|حکیم |ماجدی|

هشدار

کلیه مطالب علمی و تجربی این سایت جنبه اطلاع رسانی داشته ومسئولیت درمانی متوجه خودمخاطبین عزیزبوده و لازم است با انجام تحقیقات کافی و زیر نظر کارشناسان مربوطه نسبت به اقدامات درمانی تصمصیم گیری شود

اپلیکیشن گل آراطب

فروشگاه اینترنتی

شبکه های اجتماعی

 

ورود به کانال ما در تلگرام

ورود به صفحه ما در اینستاگرام